Aktualitet

Plagosja e dyfishtë në Allias, policia jep detaje: U dërguan në spital

Sipas njoftimit, dy të plagosurit janë çifti i bashkëshortëve me inicialet P. L dhe A.L, të cilët janë dërguar në spital. Në njoftim nuk sqarohen rrethanat e ngjarjes.
Featured image of article: Plagosja e dyfishtë në Allias, policia jep detaje: U dërguan në spital

TIRANË– Policia ka dhënë detaje në lidhje me plagosjen e dyfishtë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Allias. Sipas njoftimit, dy të plagosurit janë çifti i bashkëshortëve me inicialet P. L dhe A.L, të cilët janë dërguar në spital. Në njoftim nuk sqarohen rrethanat e ngjarjes.

Tiranë/Informacion Paraprak: Rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në rrethana ende të paqarta janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L, të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.  Grupi hetimor vijon punën pēr sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Njazi Meka”, në zonën e njohur si Allias. Policia ndodhet në vendngjarje dhe pritet të mësohen detaje të mëtejshme. Paraprakisht u raportua se njëri prej tyre ka ndërruar jetë, por ende nuk është asgjë e sigurtë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment