Politike

Rama çoi njerëz me autobusë në Vlorë? Dalin pamjet pas mbylljes së fushatës elektorale, furgonët e mbushur plot largohen nga qyteti bregdetar

Gjatë fushatës elektorale, në Vlorë ishin mbledhur shumë persona për të ndjekur Ramën, gjë që bëri shumë njerëz që të mendonin nëse ishin vërtet qyteratë të Vlorës personat që morën pjesë apo u sollën me autobuza nga rrethet.
Featured image of article: Rama çoi njerëz me autobusë në Vlorë? Dalin pamjet pas mbylljes së fushatës elektorale, furgonët e mbushur plot largohen nga qyteti bregdetar Foto nga vendi

VLORË- Kryeministri Edi Rama përmbylli fushatën elektorale mbrëmjen e sotme në Vlorë. Gjatë fushatës elektorale, në Vlorë ishin mbledhur shumë persona për të ndjekur Ramën, gjë që bëri shumë njerëz që të mendonin nëse ishin vërtet qyteratë të Vlorës personat që morën pjesë apo u sollën me autobuza nga rrethet.

Nga videot e mëposhtme shihen automjete dhe autobuza që largohen nga Vlora pas mbarimit të fushatës elektorale. Por nuk dihet nëse kjo është thjesht një rastësi apo të pranishmit janë marrë nga rrethet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(I.A/dosja.al)

Shto Koment