Sport

Pjanic është kryefjala e javës, boshnjaku ka frikë se do të përfundojë në stol

Barcelona kryeson garën për të, por vështirë se Juventusi do e lëshojë lehtë, sepse kërkon një lojtar në këmbim. Nëse transferohet në "Camp Nou", Pjanic ka frikë se nuk do të jetë titullar
Featured image of article: Pjanic është kryefjala e javës, boshnjaku ka frikë se do të përfundojë në stol Ronaldo dhe Pjanic, duke festuar një gol të portugezit

Barcelona ka besim absolut se mesfushori Miralem Pjanic do të transferohet në “Camp Nou”, por boshnjaku nuk ka zgjedhur ende ekipin katalanas. PSG vijon të jetë një rival i Barcelonës në merkato.

Pjanic ende nuk e di se ku do të luajë në sezonin e ri. Një gjë e di mirë: te Juventusi nuk ka më vend. Trajneri Sarri nuk e sheh të rëndësishëm për projektin e tij në Torino.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Barcelona kryeson garën për të, por vështirë se Juventusi do e lëshojë lehtë, sepse kërkon një lojtar në këmbim. Nëse transferohet në “Camp Nou”, Pjanic ka frikë se nuk do të jetë titullar.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment