Sport

Pioli nuk ndryshon asgjë tek Milani, barazim drithërues ndaj Leçes (VD)

Ka qenë Milani që kaloi dy herë në avantazh, por në fund nuk arriti të fitonte pasi Kalderoni shënoi në minutën e 92.
https://www.youtube.com/watch?v=vYeIMrRRoQQ

TIRANË– Milani nuk ka shkuar më shumë se një barazim sot në ndeshjen kundër Leçes. Një ndeshje e luajtur deri në minutën e fundit, pasi barazimi nga Leçe erdhi pikërisht disa sekonda para se arbitri t’i jepte fund lojës.

Ka qenë Milani që kaloi dy herë në avantazh, por në fund nuk arriti të fitonte pasi Kalderoni shënoi në minutën e 92.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo ishte sfidë ishte dhe debutuese për trajenrin e ri Stefano Pioli, i cili nuk mundi ta shijonte me një fitore. Me këtë barazim Milani ndodhet në vendin e 12 ndërsa Leçe tre pozicione më poshtë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment