Politike

Petrit Vasili publikon videon kundër Veliajt: Ndiqni rekordin botëror të gënjeshtrave

Veliaj në videon e publikuar nga Vasili, deklaron se nuk do të ndërtojë pallate e kulla në Tiranë, por për ish-deputetin e LSI kjo është një mashtrim.
Featured image of article: Petrit Vasili publikon videon kundër Veliajt: Ndiqni rekordin botëror të gënjeshtrave Erion Veliaj, foto e prerë nga video e publikuar nga Petrit Vasili

TIRANË- Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili, ka publikuar sot një video të Erion Veliaj, ku ky i fundit ka bërë deklarata për ndërtimet në Tiranë në kohë të ndryshme.

Veliaj në videon e publikuar nga Vasili, deklaron se nuk do të ndërtojë pallate në Tiranë, por për ish-deputetin e LSI kjo është një mashtrim.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndiqni rekordin boteror te genjeshtrave(video). Sa here ti degjoni keta beni nje xhiro neper Tirane dhe e shihni vete,se gropat e pallateve i keni me qindra cdo nje qind metra dhe e kuptoni, qe po besuat keta…. keni tallur vehten!!!”, shkruan Vasili.

Erion Veliaj ditët e fundit është vënë nën sulme për ndërtimet në Tiranë, pasi vetëm në qendrën e qytetit ka nisur puna për ndërtimin e disa kullave.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment