Aktualitet

Petrit Vargu e thotë ‘troç’ në lidhjen LIVE: Do t’ju kthej përgjigje se s’më lë Silva Bino rehat, më shkruan në Whatsapp

Në momentin që Koja i kërkoi përgjigje, mjeku tha se në fakt po e pengonte Silva Bino që të fliste, sepse i dërgonte mesazhe.
Featured image of article: Petrit Vargu e thotë ‘troç’ në lidhjen LIVE: Do t’ju kthej përgjigje se s’më lë Silva Bino rehat, më shkruan në Whatsapp Petrit Vargi, Gjergji Koja dhe Eni Vasili

TIRANË– Mjeku Petrit Vargu ka hsur disa vështirësi teksa fliste për vaksinën anti-Covid në Shqipëri.

Në një lidhje LIVE në studion e “Open”, Vargu teksa po replikonte me ish-ministrin e Shëndetësisë Gjergji Koja, Vargut iu ndërpre zëri disa herë.

Në momentin që Koja i kërkoi përgjigje, mjeku tha se në fakt po e pengonte Silva Bino që të fliste, sepse i dërgonte mesazhe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Do t’ju kthej përgjigje…do t’ju kthej po prit, duro se s’më lë Silva Bino rehat, më shkruan në Whatsapp, më shikon këtu,”- tha Vargu.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment