Showbiz

Përsëritet rasti ‘Mihali i jugut’, këngëtari Flori Mumajesi dhe Bruno sjellin versionin 3

Flori Mumajesi dhe Bruno me anë të një video kanë sjellë versionin 3 të 'Mihalit' të jugut.
Featured image of article: Përsëritet rasti ‘Mihali i jugut’, këngëtari Flori Mumajesi dhe Bruno sjellin versionin 3 Kengetari Bruno

TIRANË-  Këngëtari Flori Mumajesi dhe Bruno risjellin version 3 të historisë trend të ‘Mihalit’.

Historia e Mihal Kokëdhimës trazoi turizmin dhe politikën në Shqipëri. Videoja e tij u bë virale ndërkombëtarisht  ku gjithçka nisi për një faturë që nuk ishte paguar. Në video Mihali i ka ndjekur turistët sapnjollë, madje u është hedhur mbi makinë teksa i sulmon.

Ditën e sotme historia e Mihal Kokëdhimës është përsëritur por kësaj here në plazhin e Livadhit në Himarë. Këngëtarët me anë të një video në rrjete sociale kanë sjellë një version të ‘Mihalit 3’, ku Bruno shihet sipër makinës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.i/dosja.al)

Shto Koment