Aktualitet

Përsëritet ngjarja makabër në Durrës, një tjetër person tërheq zvarrë qenin e tij të lidhur pas makine, asnjë mëshirë për kafshën e gjorë

Lajmin e ka bërë të ditur JOQ ku dhe ka postuar foton e qenit që tërhiqej nga një makinë gri tip benz.
Featured image of article: Përsëritet ngjarja makabër në Durrës, një tjetër person tërheq zvarrë qenin e tij të lidhur pas makine, asnjë mëshirë për kafshën e gjorë Qeni i terhequr zvarre

DURRËS- Një person ka tërhequr zvarrë me makinë një qen, ditën e sotme në Durrës. Lajmin e ka bërë të ditur JOQ ku dhe ka postuar foton e qenit që tërhiqej nga një makinë gri tip benz.

Qeni i terhequr zvarre

Ende nuk dihet se cila është arsyeja e keqtrajtimit të qenit. Por kjo nuk është hera e parë ndodh në këtë qytet, pasi më parë është kapur dhe një rast keqtrajtimi të qenit. Qytetari që tërhoqi zvarrë me makinë qenin e tij në Sukth, sot nuk jeton më për shkak të një infrakti që ka pësuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(I.a/dosja.al)

Shto Koment