Politike

Përplasje për Amerikën, Dritan Hila ngacmon Aldo Bumçin: Ka ndonjë lajm, si po i shkon doktorit avokati francez?

VIDEO
. Të ftuar në emisionin "Opinion", Hila ka ngacmuar demokratin lidhur me procesin gjyqësor të ish-kryeministrit Sali Berisha.
Featured image of article: Përplasje për Amerikën, Dritan Hila ngacmon Aldo Bumçin: Ka ndonjë lajm, si po i shkon doktorit avokati francez? Aldo Bumçi dhe Dritan Hila

TIRANË– Analisti Dritan Hila është përplasur me ish-deputetin e Partisë Demokratike, Aldo Bumçi për lëvizjet e fundit të bëra nga Amerika. Të ftuar në emisionin “Opinion”, Hila ka ngacmuar demokratin lidhur me procesin gjyqësor të ish-kryeministrit Sali Berisha.

PJESË NGA EMISIONI: 

Aldo Bumçi: Më lejoni të flas se nuk po fshihem pas gishtit. Rikthimi i Amerikës klasike në Europë. Në terren për hir të paqes janë lejuar sisteme autoritare, si në Serbi dhe Shqipëri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dritan Hila: Doktori si po ecën me avokatin francez ke ndonjë informacion? Si po ecën doktori? A ka ndodnjë lajm?

Plarent Ndreca: Mos e ndërprit se do gjysmë ore të mbarojë pastaj.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment