Politike

Përplasje me Ardi Veliun? Ministri Lleshaj flet për kryepolicin: S’kam menduar ta zëvëndësoj, Shqipëria është vend i çuditshëm

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i mohoi lajmet se marrëdhëniet mes tij dhe Veliut janë të tensionuara, duke u shprehur se përsa kohë e mban në detyrë, nuk ka asnjë të vërtetë në lajme. 
Featured image of article: Përplasje me Ardi Veliun? Ministri Lleshaj flet për kryepolicin: S’kam menduar ta zëvëndësoj, Shqipëria është vend i çuditshëm Sandër Lleshaj dhe Ardiu Veliu

TIRANË– Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur lidhur me marrëdhëniet e tij me kryepolicin, Sandër Lleshaj.

I ftuar në “Euronews”, Lleshaj i mohoi lajmet se marrëdhëniet mes tij dhe Veliut janë të tensionuara, duke u shprehur se përsa kohë e mban në detyrë, nuk ka asnjë të vërtetë në lajme. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Marrëdhënia mes nesh është krejt normale pune. Kam vlerësim pozitiv për aq kohë sa e pranoj si të tillë. Nuk kam menduar ta zëvëndësoj, ai ka treguar se di të bëj më së miri punën e tij. Shqipëria është vend i çuditshëm duhet të përgjigjesh për gjëra që nuk ekzistojnë,”-tha Lleshaj në fjalën e tij. 

(k.m/a.k/ dosja.al)

Shto Koment