Aktualitet

Përplasje e fortë mes dy mjeteve në Pogradec, fatmirësisht asnjë të lënduar

Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën në kryqëzimin e Buçimasit në Pogradec.
Featured image of article: Përplasje e fortë mes dy mjeteve në Pogradec, fatmirësisht asnjë të lënduar Pamje nga aksidenti

POGRADEC– Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në kryqëzimin e Buçimasit në Pogradec. Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe fatmirësisht nuk ka pasur viktima në jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment