Aktualitet

Përplasi me makinë 5-vjeçaren, arrestohet autori në Vlorë, detajet nga policia

Policia ka arrestuar shtetasin M. I., 58 vjeç, banues në Vlorë.
Featured image of article: Përplasi me makinë 5-vjeçaren, arrestohet autori në Vlorë, detajet nga policia

VLORE– Një aksident me pasoje plagosjen e nje vajze te mitur 5-vjecare ka ndodhur ne Vlorë pak ditë më parë dhe për pasojë është arrestuar drejtuesi i mjetit.

Policia bën me dije se ka arrestuar shtetasin M. I., 58 vjeç, banues në Vlorë.

Vajza e vogël ndodhet në Spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

NJOFTIMI

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Arrestohet shtetasi M. I., 58 vjeç, banues në Vlorë, pasi ky shtetas duke drejtuar automjetin në lagjen “Hajro Çakërri” ka aksidentuar një shtetase të mitur 5 vjeçare, e cila ndodhet në Spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment