Aktualitet

Përplasen dy motora në Zharnec, në gjendje të rëndë për jetën drejtuesit

Dy drejtuesit e motorave në gjende të rëndë shëndetësore dhe janë nisur menjëherë në spitalin rajonal për të marrë ndihmën e parë mjekësore. 
Featured image of article: Përplasen dy motora në Zharnec, në gjendje të rëndë për jetën drejtuesit Foto ilustruese

DIVJAKË– Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në fsharin Zharnec, ku dy motora janë përplasur me njëri-tjetrin.

Mësohet se dy drejtuesit e motorave në gjende të rëndë shëndetësore dhe janë nisur menjëherë në spitalin rajonal për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka arritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur punën për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment