Aktualitet

Përplasen dy mjete në kryqëzimin e Fushë-Pezës, plagoset 35-vjeçarja, dërgohet në spital! Merr flakë makina në lëvizje

Dy automjete janë përplasur në orën 19:30 në kryqëzimin Fushë-Prezë dhe për pasojë është plagosur një 35-vjeçare, ndërsa në orën 19:40 një automjet është përfshirë nga flakët në lëvizje.
Featured image of article: Përplasen dy mjete në kryqëzimin e Fushë-Pezës, plagoset 35-vjeçarja, dërgohet në spital! Merr flakë makina në lëvizje Foto ilustruese

TIRANË– Dy ngjarje të rënda janë raportuar në pak minuta në Tiranë. Dy automjete janë përplasur në orën 19:30 në kryqëzimin Fushë-Prezë dhe për pasojë është plagosur një 35-vjeçare, ndërsa në orën 19:40 një automjet është përfshirë nga flakët në lëvizje.

NJOFTIMI:

Më datë 16.05.2021, ora 19:30, në kryqëzimin e Fushë- Prezës, janë përplasur dy automjete. Si pasojë është dëmtuar shtetasja E. K., 35 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më datë 16.05.2021, rreth orës 19:40, tek Ura e Peshkatarit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues E. Sh., 50 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment