Aktualitet

Dy aksidente brenda 10 minutash në Laç dhe Mamurras, katër të plagosur (Foto+VD)

Katër persona kanë mbetur të plagosur.

SHQIPËRI– Katër persona kanë mbetur të plagosur të plagosur si pasojë e ady aksidenteve që kanë ndodhur ditën e sotme brenda 10 minutave.

Mësohet se dy aksidentet kanë ndodhur përkatësisht në autostradën Lezhë-Laç dhe në vendin e njohur si “Kryqëzimi i Patokut”.

Në superstradën Lezhë-Laç, pranë Fushë-Milotit, janë përplasur dy automjete duke lënë edhe dy të plagosur.

Ndërsa tek “Kryqëzimi i Patokut” një automjet ka dalë nga rruga de për pasojë janë plagosur drejtuesi i mjetit dhe shoferi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Katër të plagosurit janë dërguar në spital, ndërkohë po hetohet për shkaqet e aksidentit.

(f.m/dosja.al)

 

Shto Koment