Aktualitet

Përndiqte prej katër vitesh një grua, arrestohet ne Krujë 47-vjeçari

47-vjeçari banues në Krujë, është kapur në flagrancë nga policia dhe është vënë në pranga, ku do të vazhdojnë hetimet e mëtejshme për të.
Featured image of article: Përndiqte prej katër vitesh një grua, arrestohet ne Krujë 47-vjeçari Foto ilustruese

KRUJË-Policia e Krujës ka bërë të mundur arrestimin e një përsoni i cili përndiqte në mënyë të vazhdueshme prej 4 vitesh një grua.

47-vjeçari banues në Krujë, është kapur në flagrancë nga policia dhe është vënë në pranga, ku do të vazhdojnë hetimet e mëtejshme për të.

Njoftimi i policisë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë kanë arrestuar në flagrancë shtetasin L.T, 47 vjeç,  banues në Krujë, pasi dyshohet se në mënyrë të vazhdueshme (rreth 4 vite) ka përndjekur shtetasen E.Q

(e.k/dosja.al)

Shto Koment