Aktualitet

VIDEO/ Përmbyset makina e blinduar me targa ruse tek “Shqiponja”, shoferi ‘zhduket’ nga vendi i ngjarjes

Siç shihet në pamjet e siguruara, një automjet luksoz tip “Benz G-Class” me targa ruse, është kthyer përmbys në rrugë.
Featured image of article: VIDEO/ Përmbyset makina e blinduar me targa ruse tek “Shqiponja”, shoferi ‘zhduket’ nga vendi i ngjarjes Aksidenti në Tiranë

TIRANË- Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tiranë, ku një mjet luksoz është përmbysur tek sheshi “Shqiponja”.

Siç shihet në pamjet e siguruara, një automjet luksoz tip “Benz G-Class” me targa ruse, është kthyer përmbys në rrugë. Po ashtu mësohet se makina ka qenë e blinduar.

Ende nuk raportohet për persona të lënduar, pasi ngjarja sapo ka ndodhur dhe po vijojnë hetimet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mësohet se drejtuesi i mjetit ende i paidentifikuar është larguar nga vendngjarja. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit si dhe kërkimin e drejtuesit të mjetit.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment