Showbiz

Përlotet Sonila Meço, surpriza që mori në mesnatë për ditëlindje (Video)

Gazetarja është surprizuar me rastin e ditëlindjes së saj.

TIRANË– Gazetarja Sonila Meço është përlotur teksa moderonte emisonin e saj “Tempora”. Në mesnatë, kur ora shkoi 00:00 Sonila kishte ditëlindjen.

Stafi i saj kishte menduar një surprizë për të që e bëri të përlotej .

Ajo ishte në transmetim direkt në RTV Ora kur regjia i ndërpreu fjalën për ti treguar një video që kishin përgatitur për 42-vjetorin e lindjes së saj.

Në video u shfaq vogëlushja e Sonila Meços, Amris që I këndonte nënës së saj këngën e ditëlindjes së bashku me kushërinjtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më pas e ftuara e studios, Kozeta Kurti u fut brenda me një tortë që kishte numrin “1”.

Ta zgjodhëm të bardhë sic je vetë. Ta zgjodhëm të kuqe për gjithë dashurinë që jep dhe ta zgjodhëm të artë sepse je e artë, për të gjithë kënaqësinë që na ke dhënë në punë dhe shpresojmë që ta vazhdojmë,”- tha Kozeta.

Moderatorja u prek dhe filloi të përlotej. Ajo më pas përqafoi publikun e saj dhe i falenderoi për urimet.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment