Aktualitet

Përlotet kontrollorja Ndreca: Kam një fëmijë të vogël në shtëpi, e marr parasysh që sapo të dal nga këtu do arrestohem

E prekur dhe me lot në sy, Ndreca shtoi se ka një fëmijë të vogël që e pret në shtëpi dhe se është ende me rrobat që mbante veshur kur kishte dalë nga banesa pasi nuk ishte kthyer.
Featured image of article: Përlotet kontrollorja Ndreca: Kam një fëmijë të vogël në shtëpi, e marr parasysh që sapo të dal nga këtu do arrestohem

TIRANË– Kontrollorja Flora Ndreca është përlotur mbrëmjen e sotme. Në një lidhje me Skype në “Opinion”, Ndreca tha se ajo ka marrë parasysh që sapo të dilte mund të arrestohej.

E prekur dhe me lot në sy, Ndreca shtoi se ka një fëmijë të vogël që e pret në shtëpi dhe se është ende me rrobat që mbante veshur kur kishte dalë nga banesa pasi nuk ishte kthyer.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Atëherë gjithçka ka nisur nga problemi që ne kemi pasur me ministren Balluku. Kemi kërkuar ta takojmë. Unë jam këtu me rrobat që kur kam dalë nga shtëpia. Po e marr parasysh që sapo të dal nga këtu do arrestohem, por unë kam një fëmijë të vogël nështëpi që më pret dhe nuk e kam parë me sy. Dhe ky është një nga streset më shume që kemi ne përveç ounës që bëjmë,”– tha Ndreca. 

(f.m/dosja.al)

Shto Koment