Aktualitet

Sherr mes të rinjëve në Elbasan, plagoset njëri prej tyre, niset me urgjencë drejt spitalit

Burime për Dosja.al, bëjnë me dije se i  plagosuri është qëlluar me sende të forta në trup, ndërkohë që nuk dihet ende se përse ka ndodhur ngjarja. 
Featured image of article: Sherr mes të rinjëve në Elbasan, plagoset njëri prej tyre, niset me urgjencë drejt spitalit Foto Ilustruese

ELBASAN– Një person është plagosur mbrëmjen e sotme në Elbasan si pasojë e përleshje në lagjen “Skënderbej”.

Burime për Dosja.al, bëjnë me dije se i  plagosuri është qëlluar me sende të forta në trup, ndërkohë që nuk dihet ende se përse ka ndodhur ngjarja.

I riu është duke u transportuar në spitalin kirurgjikal të Elbasanit, por ende nuk ka të dhëna për gjendjen e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sakaq policia ka arritur menjëherë në vendngjarje, ku po merret dhe me hetimin e ngjarjes dhe rrethanat e plagosjes.

(A.k.dosja.al) 

Shto Koment