Bota

Përleshje masive mes të dënuarve, sekuestrohet arsenal armësh në burgun e Koridhallos (FOTO)

Shkaku i bastisjeve kanë qenë përleshjet e ashpra që kanë ndodhur ditën e djeshme, teksa të ndaluarit janë konfliktuar me thika, për të thyer barrierat ndarëse.
Featured image of article: Përleshje masive mes të dënuarve, sekuestrohet arsenal armësh në burgun e Koridhallos (FOTO) Policët në burgun grek të Koridhallos

GREQI- Gjatë një kontrolli të rreptë në burgun e Koridhallos në Greqi, u zbulua një arsenal armësh të ftohta.

Shkaku i bastisjeve kanë qenë përleshjet e ashpra që kanë ndodhur ditën e djeshme, teksa të ndaluarit janë konfliktuar me thika, për të thyer barrierat ndarëse.

Në 5 orë kontroll nga policia greke, u gjetën gozhda, shtiza, syze me kamuflazh, si dhe thika të mëdha të improvizuara.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fotot e zbulimeve në qelitë e të burgosurve

(a./dosja.al)

Shto Koment