Politike

PERLA në Kuvend, Kujtim Gjuzi i pret fjalën Ramës, Kryeministri: Lartmadhëri, të lutem!

Featured image of article: PERLA në Kuvend, Kujtim Gjuzi i pret fjalën Ramës, Kryeministri: Lartmadhëri, të lutem! Kujtim Gjuzi, Edi Rama

Kujtim Gjuzi i ka ndërprerë fjalën Ramës në Kuvend.

“Data 30 qershor buron nga Kushtetuta, si përcaktim i … Për ata që s’kanë zë në sallë, kam fatin të ndërpritem nga lartmadhëria e tij, Kujtim Gjuzi i Parë. Mos më ndërprit të lutem dhe reflekto edukatën monarkike. Kemi bërë progres, nga Flamuri me shkop, tek Gjuzi i Parë.”-tha Rama.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vijon….

 

Etiketa:

Shto Koment