Aktualitet

Përfshihet në flakë një magazinë në Suk të Fierit, digjet furgoni edhe 1000 dengje bari

Një magazinë është përfshirë nga flakët në fshatin Suk të Fierit.
Featured image of article: Përfshihet në flakë një magazinë në Suk të Fierit, digjet furgoni edhe 1000 dengje bari Foto ilustruese

Fier- Mbrëmjen e djeshme në fshatin Suk të Fierit një magazinë është përfshirë nga flakët. Magazina është në pronësi të  Enver Hatiaj  por ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.

Mësohet se nga flakët përveç magazinës janë shkrumbuar një furgon me karroceri dhe rreth 1000 dengje bari.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Forcat zjarrfikëse kanë mundur të ndalojnë zjarrin dhe situata tashmë është nën kontroll. Nuk ka persona të lënduar.

J.V/Dosja.al

Shto Koment