Showbiz

‘Perfeksion’, ish-e dashura e Neymar mahnitet nga modelja shqiptare Oriola Marashi

Por në një postim të fundit ajo ka tërhequr dhe vëmendjen e ish-të dashurës së Neymar, Natalia Barulich.
Featured image of article: ‘Perfeksion’, ish-e dashura e Neymar mahnitet nga modelja shqiptare Oriola Marashi Oriola Marashi

TIRANË– Oriola Marashi është një nga modelet më të kërkuara nga shumë kompani veshjesh.

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale ku shpesh publikon foto nga përditshmëria e saj por dhe nga projektet e modelingut ku merr shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

Por në një postim të fundit ajo ka tërhequr dhe vëmendjen e ish-të dashurës së Neymar, Natalia Barulich.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Perfeksion”, shkruan 29-vjeçarja në një foto të postuar nga Marashi.

Postimi i Oriola Marashit

Natalia Barulich njihet pasi u bë ‘mollë sherri; midis dy miqve, ajo pas një lidhje 2-vjeçare me këngëtarin latin Maluma u hodh në krahët e mikut të tij të ngushtë, Neymar.

(d.a/dosja.al)

Shto Koment