Sport

Perez do të sjellë dyshen Neymar-Hazard në Madrid

Florentino Perez do tentojë të tranferojë dy yjet e futbollit europian, Neymar dhe Eden Hazard në verën e ardhshme.
Featured image of article: Perez do të sjellë dyshen Neymar-Hazard në Madrid

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, po bëhet gati për 2 transferime gjidande për të përforcuar ekipin e Los Blancos.

Pavarsisht se ata nuk kanë shpenzuar shumë vitet e fundit, ata janë gati të boshatisin bankën për të sjellur në Madrid dyshen Neymar-Hazard.

Madrilenët e provuan dhe vitin e kaluar për të tranferuar brazilianin dhe belgun por të dy vazhduan me klubet e tyre rrespektive, PSG dhe Chelsea.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tashmë mediat spanjolle nënvizojnë se Perez është gati të shpenzojë ku fokusin kryesor e mban tek Neymar dhe Eden Hazard.

 

B.N/dosja.al

Shto Koment