Showbiz

Për të shpëtuar martesën e tyre, Kim Kardashian dhe Kanye West marrin vendimin e papritur

TMZ raporton që Kanye dhe Kim kanë marrë vendosur të shkojnë me pushime së bashku me katër fëmijët e tyre në përpjekje për të shpëtuar marrëdhëniet e tyre përpara se të jetë shumë vonë.
Featured image of article: Për të shpëtuar martesën e tyre, Kim Kardashian dhe Kanye West marrin vendimin e papritur Kim Kardashian, Kanye West
Përditësuar:

AMERIKE– Janë në gojën e mediave botërore dhe të njerëzve për shkak të zënkave të tyre që u bënë publike.
Kim Kardashian dhe Kanye West duket se kanë vendosur të shpëtojnë martesën e tyre pasi raportohet se kanë organizuar një ‘arratisje familjare’.

Ditën e djeshme Kanye u fotografua duke hipur në një avion privat në Cody, Wyoming, me djalin e tij katër vjeçar Saint. TMZ raporton që Kanye dhe Kim kanë marrë vendosur të shkojnë me pushime së bashku me katër fëmijët e tyre në përpjekje për të shpëtuar marrëdhëniet e tyre përpara se të jetë shumë vonë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Kanye West
Saint West

Ata u panë për herë të fundit së bashku fundjavën e kaluar, në Wyoming, dalje kjo që u komentua gjatë nga mediat sidomos për faktin se Kim u pa e përlotur, teksa fillimisht u bë me dije se ajo i ka kërkuar të shoqit që të trajtohet për bipolaritetin.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment