Showbiz

“Për të gjitha qytetet e Tiranës”, bëri gafë në emision, Olti Curri s’lë rehat Nevina Shtyllën: Qante Naqiu….( VD)

Blogeri i njohur ka thumbuar moderatoren Nevina Shtylla, teksa është ngatërruar gjatë moderimit të saj, në "E Diell"
Featured image of article: “Për të gjitha qytetet e Tiranës”, bëri gafë në emision, Olti Curri s’lë rehat Nevina Shtyllën: Qante Naqiu….( VD) Olti Curri dhe Nevina Shtylla

TIRANË- I njohur për thumbat e tij ndaj personazheve të njohura, këtë herë blogeri Olti Curri ka shigjetuar moderatoren e njohur, Nevina Shtylla.

Në emisionin “E Diell” , gjatë moderimit të saj, Nevina u ngatërrua në një moment ku tha se: Janë 8 djem që ne prezantuam, dhe janë nga të gjitha qytetet e Tiranës”.

Olti nuk përmbahet më dhe ia kthen moderatores: “Po Nevina ke shumë të drejtë, janë nga të gjitha qytetet e Tiranës, nga Yzeberishti, Kamza, Lapraka, Petrela, dhe nga shumë të tjera, i mirëpresim”.

 

View this post on Instagram

 

Shenon Nevina nga mesi i fushes 1-0… Topi ne qender dhe eshte radha ime per lapsuse, se Manushi e ka bere me kohe te veten: Qante Naqiu pas qerres se qumeshtit… 😄😄😄

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri) on

“Shenon Nevina nga mesi i fushes 1-0… Topi ne qender dhe eshte radha ime per lapsuse, se Manushi e ka bere me kohe te veten: Qante Naqiu pas qerres se qumeshtit…”, shkruan Olti bashkëngjitur videos.

Nevina e ka pritur mirë këtë video, pasi e ka shpërndarë në Instastory, shoqëruar me ikonën e të qeshurës me lot.

(a.m/dosja.al)

Një Koment në ““Për të gjitha qytetet e Tiranës”, bëri gafë në emision, Olti Curri s’lë rehat Nevina Shtyllën: Qante Naqiu….( VD)

  1. Ignorance in action!

Shto Koment