Bota

Për ta nuk ekziston Covid-19/ “Tërbohen” të rinjtë në Amerikë, alkool, skena të nxehta dhe…

Në foto të publikuara nga mediat e huaja duket se festa e së premtes në ishull duket se nuk i ka ndaluar të rinjtë që të shthuren dhe të harrojnë se si është situata përreth.

SHBA- Edhe pse Amerika është një nga vendet më të prekura nga koronavirusi ku qinda perosna kanë vdekur dhe mijëra të tjerë janë infektuar kjo nuk është një shqetësim për të rinjtë pas ditën e djeshme qindra të rinj amerikanë u mblodhën në një ishull të vogël në një liqen të Miçiganit për festën vjetore të Jobbie Nooner.

Në foto të publikuara nga mediat e huaja duket se festa e së premtes në ishull duket se nuk i ka ndaluar të rinjtë që të shthuren dhe të harrojnë se si është situata përreth.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në foto shihet se të rinjtë nuk zbatojnë masat e distancimit social sakaq duket qartë se ato qëndrojnë si në normalitet.

Burimi:dailymail.

(A.K.Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment