Showbiz

Për pak i nxorri të gjitha! Alba Hoxha tregon çizmet, ngre këmbën deri tek brava e derës: Bën korent!

Balerina Alba Hoxha ka postuar një foto që sfidon temperaturat e dhjetorit, dhe në një pozë mjaft provokuese.
Featured image of article: Për pak i nxorri të gjitha! Alba Hoxha tregon çizmet, ngre këmbën deri tek brava e derës: Bën korent! Alba Hoxha

TIRANË– Moderatorja e motit dhe balerina Alba Hoxha është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale, ku edhe poston shpesh herë foto nga përditshmëria. 

Së fundmi, ajo ka postuar një foto që sfidon temperaturat e dhjetorit, dhe në një pozë mjaft provokuese. Alba ka ngritur këmbën mbi derë për të treguar çizmet e saj të reja, ndërsa për pak ka ekspozuar pjesën e saj intime. 

Alba Hoxha

“Mbylle derën se bën korent,”-shkruan balerina krah fotos teksa ka ngritur këmbën deri tek brava e derës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Prej kohësh balerina aludohet se është në një lidhje me koreografin Albi Nako. Pak kohë më parë çifti i supozuar i balerinëve, Albi Nako dhe Alba Hoxha, sipas zërave që qarkulluan në median rozë, i dhanë fund lidhjes së tyre, ende pa e bërë publike. Shkak për këtë u tha të ishin prindërit e balerinës, që nuk përshtateshin me këtë lidhje, me një diferencë të theksuar moshe (Lexo këtu).

(k.m/dosja.al) 

Shto Koment