Showbiz

Për herë të parë në karrierën e tyre/ Arilena dhe Alban Skënderaj së shpejti në një bashkëpunim, klipi është xhiruar në Kosovë 

Raportohet se klipi është xhiruar në disa zona turistike malore në Kosovë. Pak ditë më parë partneri dhe menaxheri i Arilenës Popi Kola tha se ajo do vijë së shpejti me një projekt të ri që do jetë ritmik,por që nuk tha asgjë për bashkëpunim me këngëtarin.
Featured image of article: Për herë të parë në karrierën e tyre/ Arilena dhe Alban Skënderaj së shpejti në një bashkëpunim, klipi është xhiruar në Kosovë  Arilenda Ara dhe Alban Skenderaj

TIRANË- Këngëtarja e njohur Arilane Ara së bashku me Alban Skënderajn së shpejti për herë të parë, do të vijnë me një bashkëpunim të ri. Lajmi është bërë i ditur nga “Neës31.al”, ndërkohë  këngëtarët nuk kanë dhënë asnjë informacion në lidhje me këngën e tyre. Mësohet se  të dy artistët kanë bashkuar forcat për një duet, por ende nuk dihet se kur do të dalë.

Raportohet se klipi është xhiruar në disa zona turistike malore në Kosovë. Pak ditë më parë partneri dhe menaxheri i Arilenës Popi Kola tha se ajo do vijë së shpejti me një projekt të ri që do jetë ritmik,por që nuk tha asgjë për bashkëpunim me këngëtarin.

Kënga e fundit që ka publikuar Arilena Ara ka qenë, ndërkohë projekti i Skënderajt ka qenë para pesë muajsh.  Albani publikoi këngën “Parajsa ime”.  në bashkëpunim me Elgit Dodën

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Albani dhe Arilena janë njohur në “X Factor Albania 2”, ku këngëtari ishte pjesë e jurisë, kurse Arilena konkurrente. Ajo ngriti kupën e atij edicioni të kompeticionit, që i hapi asaj rrugën drejt industrisë së muzikës.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment