Showbiz

Për darkë me politikanin, Nora publikon pamjet. Kush është mashkulli që e shoqëron pas ndarjes me Robertin (Foto)

Këngëtarja mesa duket ka shijuar një darkë mjaft gazmore.
Featured image of article: Për darkë me politikanin, Nora publikon pamjet. Kush është mashkulli që e shoqëron pas ndarjes me Robertin (Foto) Nora, Besniku dhe Roberti

TIRANË– Nora Istrefi nuk i ka ndalur postimet në rrjetet sociale që nga momenti që u zyrtarizuar ndarja me Robert Berishën.

Në një foto të publikuar, këngëtarja shihet teksa bën gëzuar me një zyrtar të AAK-së, politikanin Besnik Tahiri.

Pas kësaj pamjeje, Nora ka zbuluar se në takim nuk është vetëm me politikanin po edhe me një tjetër. Bëhet fjalë për Jehona Sopin, e cila gjithashtu është ndarë nga partneri i saj reper para shumë vitesh, për t’u martuar me një bankier.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Robert Berisha dhe Nora Istrefi tashmë janë të ndarë zyrtarisht. Ishte këngëtari ai që lajmëroi ndarjen nga partnerja e tij prej 13 vitesh me anë të një statusi në rrjetet sociale.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment