Politike

Pëllumb Pipero në listën e deputetëve të LSI-së? Kryemadhi: E kam shumë mik, të përgjigjet gjithë kohës

Monika Kryemadhi është ngacmuar nga moderatori Sokol Balla nëse do të kandidonte mjekun Pëllumb Pipero si deputet të LSI-së.
Featured image of article: Pëllumb Pipero në listën e deputetëve të LSI-së? Kryemadhi: E kam shumë mik, të përgjigjet gjithë kohës Monika Kryemadhi

TIRANË– Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka folur lidhur me listën e deputetëve për zgjedhjet e vitit 2021.

E ftuar në emisionin “Real Story”, Kryemadhi është ngacmuar nga moderatori Sokol Balla nëse do të kandidonte mjekun Pëllumb Pipero si deputet të LSI-së. Pyetjes Kryemadhi nuk iu përgjigj, por u shpreh se mjeku i njohur ishte një mik i mirë i saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ka qënë kandidat i LSI-së, e kam shumë mik dhe jam i bindur që të përgjigjet gjithë kohës. Shumë miq e shokëve kanë marrë kurën në shtëpi,“-u shpreh Kryemadhi.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment