Aktualitet

Pëllumb Pipero del garant: Do ta bëj vaksinën LIVE, një nga të parët

Mjeku shtoi gjithashtu se do ta bëjë LIVE, për të treguar kështu edhe garanci tek qytetarët.
Featured image of article: Pëllumb Pipero del garant: Do ta bëj vaksinën LIVE, një nga të parët Pëllumb Pipero

TIRANË– Mjeku Pëllumb Pipero ka dalë garant për vaksinë anti-covid që do të vijë në Shqipëri. I ftuar në ‘Opinion”, Pipero tha se ai vetë do ta bëjë vaksinën i pari, ose ndoshta ndër të parët.

Mjeku shtoi gjithashtu se do ta bëjë LIVE, për të treguar kështu edhe garanci tek qytetarët.

Pjesë nga biseda:

Blendi Fevziu: Do ta bëni vaksinën ju Pipero?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pëllumb Pipero: Patjetër, unë do ta bëj i pari…

Blendi Fevziu: Vërtet?

Pëllumb Pipero: po, do ta bëj dhe LIVE, do ta demonstroj

(f.m/dosja.al)

Shto Koment