Virale

Pelikanët Kaçurrel në momente erotike, 8 superfoto nga Divjaka  

Në foto shihen pelikanët të cilët “përleshen” me njëri tjetrin, ku ka nota të forta erotizmi. “Pelikani Kacurrel ne parkun kombetar Divjake-Karavasta”, shkruan LSA, teksa poston superfotot.

DIVJAKË- Pelikani Kaçurrel është pasuria më e madhe e Lagunës Divjakë-Karavasta. Sot këtë pasuri të çmuar LSA e ka sjellë përmes fotove, ku pamja është mahnitëse.

Në foto shihen pelikanët të cilët “përleshen” me njëri tjetrin, ku ka nota të forta erotizmi. “Pelikani Kacurrel ne parkun kombetar Divjake-Karavasta”, shkruan LSA, teksa poston superfotot.

Pelikani Kaçurrel gjithmonë ka ngjallur interin e visitorëve, studiuesve, por dhe të fotografëve pasi gjithmonë ata dhurojnë spektakël.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment