Politike

Pedagogu Ermal Hasimja: Prostitutat e shesin trupin më shtrenjtë se shqiptarët votën

Hasimja i cili thotë se një punonjëse seksi e shet trupin më shtrenjtë sesa shqiptari votën.
Featured image of article: Pedagogu Ermal Hasimja: Prostitutat e shesin trupin më shtrenjtë se shqiptarët votën Ermal Hasimja, pedagog

TIRANE- Pedagogu dhe analisti Ermal Hasimja thotë se fitorja e tretë e Edi Ramës ka ardhur për shkak të shqiptarëve që sipas tij kanë shitur votën. Në një postim në rrjetet sociale, Hasimja i cili thotë se një punonjëse seksi e shet trupin më shtrenjtë sesa shqiptari votën.

POSTIMI I PLOTË: 

Ushtrim 1: Një prostitutë e shet trupin për 10.000 lekë.

Një shqiptar e shet votën për 5.000 lekë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjeni sa shqiptarë blihen me moralin e një prostitute.

Rezultati i zgjedhjeve të 25 prillit deri më tani është 74 mandate për PS, 59 për Partinë Demokratike, 4 për LSI dhe 3 PSD.

Lajmi kryesor: Shqipëria zgjodhi PS/ Si e sheh politika rezultatin e zgjedhjeve, kandidatët demokratë të hapur me rivalët, ‘heshtje’ në PD e Presidencë, nga LSI nis pranimi i humbjes (ZHVILLIMET)

(f.g/dosja.al)

Një Koment në “Pedagogu Ermal Hasimja: Prostitutat e shesin trupin më shtrenjtë se shqiptarët votën

  1. Ne kushtet ..kur ta bejne nga te gjitha anet edhe kaq shum ..detyrohesh te besh ulje hasime …

Shto Koment