Virale

“PD jepet me qera”, fotoja qe po trazon rrjetin

Në rrjetet sociale ka sëfundmi po qarkullon një foto, ku në një nga ambientet e zyrave të PD-së, është vendosur një njoftim ku thuhet se "PD jepet me qera".
Featured image of article: “PD jepet me qera”, fotoja qe po trazon rrjetin Selia e PD -së

TIRANË- Teksa gjendja aktuale politike në vend është mjaftë e tensionuar, në rrjetet sociale kanë nisur të tallen me liderin e PD-së. Djegia e mandateve të PD –së dhe këmbëngulja e Bashës për të larguar kryeministrin Rama nga qeverisja, kanë qenë një nga indiciet për t’u tallur.

PD me qera

Në rrjetet sociale së fundmi po qarkullojnë një foto e cila zbulon një nga qendrat e Partisë Demokratike në të cilën njoftohet se ky ambient jepet me qera.

“PD jepet me qera” kjo ka qenë fotoja që po qarkullon në rrjetet sociale, tallëse ndaj PD-së.

A.C/Dosja.al

Shto Koment