Politike

PD bën paqe me PS në Gjirokastër, Shehu qesh “vesh më vesh” me Kumbaron dhe Çuçin

Humbja në Gjirokastër qenka e ëmbël...
Featured image of article: PD bën paqe me PS në Gjirokastër, Shehu qesh “vesh më vesh” me Kumbaron dhe Çuçin Tritan Shehu dhe Mirela Kumbaro

GJIROKASTËR– Edhe pse Partia Socialiste ka marrë rekordin e votave në Gjirokastër duke rrëmbyer 3 mandate, politika ka bërë paqe në këtë qytet.

Tritan Shehu i Partisë Demokratike, i shoqëruar nga Dasho Aliko është fotografuar jashtë ambienteve të Pallatit të Sportit të qytetit duke shtrënguar duart me ministrin Bledi Çuçi dhe me ish-ministren Mirela Kumbaro.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mesa duket ata kanë ndjekur shembullin e kandidates demokrate Ina Zhupa e cila është përqafuar dje mbrëma në Sarandë me ministren Anila Denaj.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment