ORA : 10:52 | 25 Nëntor, 2021

VD-PD amendament për uljen e TVSH në6 %,Tabaku: Shiheni, për shqiptarët dhe fermerët

TIRANË– Partia Demokratike nwpwrmjet deputetes Jorida Tabaku, ka çuar amendament për ligjin e TVSH ku kërkon uljen e saj nga 20 % në 6 %, pwr tw cilin shoprehet se do të përfitonin 659 mijë individë. JuSugjerojmë Kërcënimet e Veliajt, Tabaku: Ajo që dëgjuat është gjuha e vërtetë e kryebetonierit Rritja e çmimeve/ Jorida Tabaku kërkon … Vazhdoni me leximin e VD-PD amendament për uljen e TVSH në6 %,Tabaku: Shiheni, për shqiptarët dhe fermerët