Showbiz

LDK dhe LVV s’po arrijnë marrëveshje, partneri i Tunës acarohet keq: Na hongsh k*kën! (FOTO)

Patrisi është frustruar pas zhvillimeve të fundit ku Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK nuk po arrijnë dot një marrëveshje.
Featured image of article: LDK dhe LVV s’po arrijnë marrëveshje, partneri i Tunës acarohet keq: Na hongsh k*kën! (FOTO) Patris Berisha, Tuna dhe Isa Mustafa

KOSOVË– Partneri i këngëtares Tuna, Patris Berisha nuk i ka kursyer fjalët ndaj partisë Lidhja Demokratike e Kosovës.

Me anë të një statusi në llogarinë e tij në Facebook, Berisha shkruan: LDK ma hongsh k*kën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Patris Berishës

Kjo mesa duket ka ndodhur pasi Patrisi është frustruar pas zhvillimeve të fundit ku Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK nuk po  arrijnë një marrëveshje për të formuar koalicionin qeverisës.

(k.m;E.K/dosja.al)

Shto Koment