Showbiz

“Paska humb gjoksi fare”, pas Aulonës as Fatmën se lënë rehat, i kthehet ‘rëndë’ ndjekësit: Ai gjoks ka… (FOTO)

Fatma Haxhialiu ka postuar një foto me një shkrim domethënës, por ndjekësi është kapur me gjoksin e moderatores.
Featured image of article: “Paska humb gjoksi fare”, pas Aulonës as Fatmën se lënë rehat, i kthehet ‘rëndë’ ndjekësit: Ai gjoks ka… (FOTO) Moderatoret, Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta.

TIRANË– Fatma Haxhialiu njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse. Ajo ka postuar një foto lidhur me një mbishkrim shumë domethënës me feminizmin.

Teksa ka shkruar për të drejtat e femrës dhe dashurinë ndaj vetes, një komentues ka vënë re bustin e moderatores.

“Paska humb gjoksi fare,”- shkruan ndjekësi në foton e Fatmës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç dihet, këto komente nuk i ndahen mikeshës së saj të ngushtë, Aulonës. Por, mesa duket edhe Fatmës i ka ardhur radha të përballet me të tilla komente. Megjithatë moderatorja I ka kthyer përgjigjen e merituar.

“Në fakt edhe po të ketë humbur për sy si të tutë pak rëndësi ka, sepse ai gjoks ka rritur një dritë dielli. Ndaj me krenarinë më të madhe rrah gjoksin, sepse jam e bindur që im bir nuk do vuajë ende nga kompleksi i Edipit në moshën tënde”– shkruan Fatma Haxhialiu.

Postimi i Fatma Haxhialiut dhe komenti i ndjekësit.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment