Aktualitet

“Pasi të pinë uiskin të bëjnë naftën” deklarata për “fëmrat” e deputetit bën namin në rrjet, plas gallata me kaçurrelat, e krahasojnë me Majlinda Halilajn

Faqe të ndryshme në rrjetet sociale, si “Brryli Broadway” apo Genc Sejko kanë bërë meme të ndryshme teksa shkruajnë për kaçurrelat dhe fëmrat. “Kur kisha unë kaçurrela femrat hanin…”- shkruan Sejko krahas fotos së tij.
Përditësuar:

TIRANË– Deklarata e deputetit të Kuvendit të Shqipërisë, Kristaq Papa ka bërë xhiron e rrjetit ditën e sotme, teksa ky i fundit nga foltorja tha se ‘fëmrat’ e tij, në koëhn kur kishte kaçurrela kanë pirë pije të shtrnjta dhe jo ujë.

Faqe të ndryshme në rrjetet sociale, si “Brryli Broadway” apo Genc Sejko kanë bërë meme të ndryshme teksa shkruajnë për kaçurrelat dhe fëmrat. “Kur kisha unë kaçurrela femrat hanin…”- shkruan Sejko krahas fotos së tij.

Ishte koha kur të gjithë kishin kaçurrela, edhe Fevzua,”– shkruhet në një tjetër foto ku fytyra e gazetarit Blendi Fevziu është bashkëngjitur me një paruke me kaçurrela.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një tjetër foto, krah deputetit Kristaq Papa është vendosur fotoja e Majlinda Halilajt, deputetes që belbëzoi në foltore, duke ironizuar me nivelin e personave që shkelin në atë vend.

(F.M/Dosja.al)

Shto Koment