Bota

‘Ndezi’ stadiumin e Champions, biondja seksi dhe i dashuri i saj nuk ndalen, ‘çmenden’ në rrugët e qytetit(VIDEO)

Pasi pushtuan botën e stadiumet me shfaqen e tyre, surprizat nga Kinsey Wolanski dhe të dashurin e saj, Vitaly Zdorovetskiy nuk paskan fund.
Featured image of article: ‘Ndezi’ stadiumin e Champions, biondja seksi dhe i dashuri i saj nuk ndalen, ‘çmenden’ në rrugët e qytetit(VIDEO) Biondja Kinsey dhe i dashuri i saj në aventurën e radhës.

BARCELONË- Pasi pushtuan stadiumin, çifti i famshëm e morën gjithë vëmemndjen në shfaqen në tapetin e “Wanda Metropolitana”. Biondja seksi, Kinsey dhe i dashuri i saj, Vitaly janë zhvendosur në Spanjë, më saktësisht në Barcelonë, aty ku po ‘çmendin’ publikun me aventurat e tyre të reja.

Nën dritën e celularit të dhjetëra njerëzve, Kinsey dhe Vitaly u ngjitën pranë një shatërvani, u përqafuan, u puthën dhe ranë në ujë. Vitaly e tërhoqi të dashurën në ujë duke bërë që turma e njerëzve pranë shatërvanit të brohoriste.

Videoja po bëhet virale dhe sigurisht edhe këtë herë ata morën vëmendjen në qytetin spanjoll.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në minutën e 25′ të ndeshjes mes Tottenham dhe Liverpool ndodhi një episod që mori vëmendjen e të gjithëve. Modelja seksi e quajtur, Kinsey Wolanski, pothuajse nudo u fut në fushë duke rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Pas ndeshjes u mësua se ajo është e dashura e Vitaly Zdorovetskiy, një tifoz që gjithashtu kishte hyrë në fushë, në finalen e Kupës së Botës 2014. (Lexo këtu)

L.K/Dosja.al

Shto Koment