Showbiz

Pasi i imituan të qeshurën, Agron Llakaj i kthehet vëllezërve Veshaj dhe Florjan Binajt: Kështu si bëni ju… (VIDEO)

Vëllezërit Veshaj dhe Florjan Binaj e imituan në emision, Agron Llakaj mesazh për djemtë.
Featured image of article: Pasi i imituan të qeshurën, Agron Llakaj i kthehet vëllezërve Veshaj dhe Florjan Binajt: Kështu si bëni ju… (VIDEO) Aktorët e humorit, Florjan Binaj, Agron Llaka dhe vëllezërit Veshaj.

TIRANË– Tre aktorët e humurit, Florjan Binaj, Donald Veshaj dhe Romeo Veshaj duhet të përballen me Agron Llakajn, pasi e imituan në emision. Në një nga episodet e emisionit 3shat, tre aktorët e humorit imituan të qeshurën e Agron Llakajt.

Teksa u munduan ta bënin sa më të ngjashme, duket s’e nuk e kanë bërë si duhet, pasi Agron Llakajt nuk i ka pëlqyer shumë.

 

View this post on Instagram

 

Si qesh @agronllakajofficial 😳 @florjanbinaj @donaldveshaj 🤦‍♂️ #3shat zeri ne sfond u realizua nga @borazemani 🥶

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj) on

Me një status në rrjete sociale, aktori i humorit Llakaj, shkruan: “Ore çuna! Po mundohuni sinkron se kështu si e bëni ju,duket sikur unë leh e jo sikur qesh?!”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me sa duket reagimi i Agron Llakajt nuk është dhe aq serioz, dhe ka nota humori brenda. 

 

View this post on Instagram

 

Ore cuna!Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju,duket sikur une leh e jo sikur qesh?!😜😂😍 @romeoveshaj @florjanbinaj @donaldveshaj

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial) on

(R.L/Dosja.al)
           

Një Koment në “Pasi i imituan të qeshurën, Agron Llakaj i kthehet vëllezërve Veshaj dhe Florjan Binajt: Kështu si bëni ju… (VIDEO)

  1. C rendesi ka gjuha e huaj per te vazhduar te larten per mjekesi. Ne mejkesi mesohet vec gjuha ""e vdekur" Latinishtja 😀

Shto Koment