Showbiz

Pasi i djeg fotot, Stresi flet pas ndarjes nga Keisi: Kujtimet do të mbeten gjithmonë (FOTO)

Reperi Stresi shkruan se ka ndezur drutë dhe po i djeg të gjitha fotot, por duke mos e saktësuar se cilat.
Featured image of article: Pasi i djeg fotot, Stresi flet pas ndarjes nga Keisi: Kujtimet do të mbeten gjithmonë (FOTO) Stresi

KOSOVË– Reperi Stresi ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram, ku tregon edhe njëherë se gjithçka mes tij dhe Keisit ka përfunduar.

Në foton e postuar Stresi shkruan se ka ndezur drutë dhe po i djeg të gjitha fotot, por duke mos e saktësuar se cilat.

Menjëherë në foto kanë nisur komentet, por edhe për këtë herë Stresi ka qënë i përgatitur për t’ju përgjigjur atyre që komentonin se po shkatërronte fotot me ish-bashkëshorten.

Postimi i Stresit

“Mos keqkuptoni thënien time sepse s’ka të bëjë me fotot që mendoni ju. Sado që të djegësh foto, kujtimet si djeg dot”, shkruan ai.

Prej kohësh, reperi Stresi ka lënë Tiranën dhe është zhvendosur në Prishtinë.

E gjithë vera ka qënë mjaft dinamike për repertin pas ndarjes nga bashkëshortja dhe deklaratat e tij pas lirimit nga burgu në lidhje me bashkëjetesën e tij me të dënuarit e tjerë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment