Showbiz

Pasi i djeg fotot, Stresi flet pas ndarjes nga Keisi: Kujtimet do të mbeten gjithmonë (FOTO)

Reperi Stresi shkruan se ka ndezur drutë dhe po i djeg të gjitha fotot, por duke mos e saktësuar se cilat.
Featured image of article: Pasi i djeg fotot, Stresi flet pas ndarjes nga Keisi: Kujtimet do të mbeten gjithmonë (FOTO) Stresi

KOSOVË– Reperi Stresi ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram, ku tregon edhe njëherë se gjithçka mes tij dhe Keisit ka përfunduar.

Në foton e postuar Stresi shkruan se ka ndezur drutë dhe po i djeg të gjitha fotot, por duke mos e saktësuar se cilat.

Menjëherë në foto kanë nisur komentet, por edhe për këtë herë Stresi ka qënë i përgatitur për t’ju përgjigjur atyre që komentonin se po shkatërronte fotot me ish-bashkëshorten.

Postimi i Stresit

“Mos keqkuptoni thënien time sepse s’ka të bëjë me fotot që mendoni ju. Sado që të djegësh foto, kujtimet si djeg dot”, shkruan ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Prej kohësh, reperi Stresi ka lënë Tiranën dhe është zhvendosur në Prishtinë.

E gjithë vera ka qënë mjaft dinamike për repertin pas ndarjes nga bashkëshortja dhe deklaratat e tij pas lirimit nga burgu në lidhje me bashkëjetesën e tij me të dënuarit e tjerë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment