Showbiz

Ribashkohen Tuna dhe Patris? Artisti i uron mirëseardhjen djalit të tyre të dytë

Pas lajmit që s'janë më bashkë dhe në fshehtësi të plotë, Tuna dhe Patris bëhen prindër sërisht me një djalë që e quajnë Zen.
Featured image of article: Ribashkohen Tuna dhe Patris? Artisti i uron mirëseardhjen djalit të tyre të dytë Tuna dhe Patris

KOSOVË– Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi publikoi dje një foto nga salla e lindjes duke ndarë me fansat lajmin që ajo është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo zgjodhi që shtatzëninë ta mbajë larg syrit të mediave në fshehtësi të plotë.

Luta Zotin të më sjellë në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”, shkroi  Sejdiu krahas postimit.

Tuna

Përgjigjen në lidhje me zërat që qarkulluan mbi atësinë e fëmijës, pasi është thënë që çifti Tuna-Patris sjane më bashkë, e dha vet artisti duke publikuar në Instastory një nga fotot e realizuara në momentin që Zen ka ardhur në jetë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mirë se erdhe në jetë Zen”, shkroi ai krahas fotos.

Patris

Kujtojmë që dyshja janë bërë prindër për herë të parë kur u bekuan katër vite më parë me Tian, i cili tashmë është vëllai i madh në shtëpi.

Tuna, Patris dhe Tian

(o.l./dosja.al)

Shto Koment