Showbiz

Pas vdekjes së gruas, Stefi Prifti ka një tjetër brengë: Vajza e vogël nuk do që unë të martohem

Për jetën si baba i vetëm i dy vajzave artiste, Stefi nuk e sheh martesën e dytë si diellin që do e ngrohë pas stuhisë, ai ende kujton gruan e tij.
Featured image of article: Pas vdekjes së gruas, Stefi Prifti ka një tjetër brengë: Vajza e vogël nuk do që unë të martohem Stefi Prifti.
Përditësuar:

Tre vjet pas vdekjes së gruas, këngëtari i njohur i serenatave korçare, Stefi Prifti e kujton atë gjithë dashuri, shpesh poston kujtimet të tyre bashkë dhe ende e ndjen mungesën e saj.

Në një intervistë për Panorama Plus këngëtari ka rrëfyer detaje të jetës së tij dhe planet që ai ka për të ardhmen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

I pyetur nëse një martesë e dytë do të ishte ndryshimi në jetën e tij, ai me një përgjigje të shkurtër tha: “Jo, thotë vajza ime e vogël, Joana.”/Panorama Plus

L.K/Dosja.al

Shto Koment