Showbiz

Pas sherrit që patën, a flasin më Robert Aliaj dhe Fiori Dardha? Ja çfarë tha moderatorja

Fiori Dardha ka sqaruar se pavarësisht asaj që ndodhi në spektakël, ajo i ka lënë pas të gjitha!
Featured image of article: Pas sherrit që patën, a flasin më Robert Aliaj dhe Fiori Dardha? Ja çfarë tha moderatorja Moderatorja, Fiori Dardha dhe Robert Aliaj.

TIRANË- Moderatorja, Fiori Dardha ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”, ku ndër të tjera, është pyetur se si qëndron marrëdhënia pas sherrit me Robert Aliajn.

Risjellim në vëmendje që Fiori Dardha dhe Robert Aliaj patën një debat të fortë në spektaklin “Dance With Me”, prej të cilit moderatorja vendosi të japë dorëheqje. Megjithatë pas gjithë ndodhive ja çfarë thotë ajo për marrëdhëniet me Robertin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ka kaluar shumë kohë nga ai debat. Në televizion diçka e vogël të ndodh bëhet shumë e madhe. Ne e kemi kaluar, sepse njerëzit nuk mund të jetojnë me inate. Le të themi që e kemi harruar atë episod. Ka disa gjëra që janë më të shtrenjta sesa ekrani. Ato janë parimet dhe nuk duhen shkelur për asgjë. Mbi dinjitetin tënd nuk duhet të shkelë askush”,-u shpreh Fiori Dardha.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment