Showbiz

Pas sherrit për gafën e madhe, Fjoralba Ponari bën deklaratën e papritur për Olti Currin: S’do bëhemi shokë të ngushtë,por…(Foto)

Në fakt ka çuditur kjo deklaratë e tillë, pasi nuk pritej pas një zënke kaq të gjatë.
Featured image of article: Pas sherrit për gafën e madhe, Fjoralba Ponari bën deklaratën e papritur për Olti Currin: S’do bëhemi shokë të ngushtë,por…(Foto) Olti Curri dhe Fjoralba Ponari

TIRANË-  Olti  Curri dhe moderatorja e njohur Fjoralba Ponari disa muaj më parë u përfshinë në një sherr që tërhoqi vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Sherri lindi nga nga një gafë e moderatores gjatë emisionit E Diell në Top Channel, ku shprehej: “Fatmirësisht sot të lindësh e bukur nuk është thjesht çështje fati, është edhe çështje profesionale.”

Nisur nga kjo Olti e postoi videon ku Ponari ishte shprehur gabim, dhe krahas saj shkruante: Dy fjalë rreth bukurisë profesionale.

Që nga kjo kohë mes dyshes shihej vazhdimisht që kishin vetëm replika dhe thumbime ndaj njëri- tjetrit.

Por mesa duket moderatorja dhe Olti  po sheshojnë sherrin e tyre, pasi vetë Fjoralba në një postim në  Instastory i është përgjigjur pyetjes së njërit prej komentuesve për Olti Currin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në fakt ka çuditur kjo deklaratë e tillë pasi nuk pritej pas një zënke kaq të gjatë.

“Nuk do bëhemi papritur shokë të ngushtë jo. Ama, do ta respektoj për pozicionin që ka te “E diell”- është shprehur Fjoralba.

 

Postimi i Ponarit në Instagram

Por akoma nuk ka ardhur një reagim nga ana e Oltit lidhur me këtë deklaratë të papritur të Fjoralbës.

A.C/Dosja.al

Shto Koment