Showbiz

Pas shërimit të babait mjek, DJ Vicky merr tjetër lajm të mira nga karantina, së shpejti baba (GJINIA)

FOTO
Teksa ka publikar foto me barkun e rrumbullakosur, ajo ka zbuluar edhe gjininë e bebit pasi ka pozuar me një palë këpucë rozë, duke lënë të kuptohet se djalin do ta bëjnë me një motër.
Featured image of article: Pas shërimit të babait mjek, DJ Vicky merr tjetër lajm të mira nga karantina, së shpejti baba (GJINIA) Dj Vicki dhe Amanda

TIRANË– DJ i famshëm shqiptar Vik Kraja do të bëhet baba për herë të dytë. Lajmin e mirë e ka dhënë vetë bashkëshortja e tij, Amanda, e cila në rrjetet e saj sociale ka postuar edhe një foto. 

Teksa ka publikuar foto me barkun e rrumbullakosur, ajo ka zbuluar edhe gjininë e bebit pasi ka pozuar me një palë këpucë rozë, duke lënë të kuptohet se djalin e tyre Alens do ta bëjnë me një motër.

Postimi

Dj Vicky së fundmi ka qënë në vëmendje të mediave pasi babai i tij, doktori Dhimitër Kraja u infektuar nga koronavirusit pasi u rikthye në punë për të ndihmuar me fluksin kolegët e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë Dr.Luli ia doli të triumfonte mbi pandeminë dhe aktualisht është rikthyer në spitalin Infektiv për të ndihmuar me pacientët. 

(k.m./dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment