Virale

Pas puthjes me Metën bën dedikimin për Ramën, Ardi Daullxhiu nuk mban inate me kryeministrin (Video)

Edhe pse kryeministri nuk është politikani i tij i preferuar, pasi në vendin e parë qëndron presidenti Ilir Meta, të cilin Rama do ta shkarkojë, Ardi i ka lënë inatet duke e bërë tijën.
Featured image of article: Pas puthjes me Metën bën dedikimin për Ramën, Ardi Daullxhiu nuk mban inate me kryeministrin (Video) Ardi Daullxhiu, Ilir Meta dhe Edi Rama

DURRËS– Ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama kishte ditëlindjen dhe festoi përvjetorin e 55-të. Ndër shumë urimet për të dhe Pavarësinë e Amerikës, na kishte humbur një shumë special dhe i ndjerë.

Sot më datë 4/7/2019 Edi Rama ka ditëlindjen, i uroj nga zemra ime të bëhet 100 vjeç. Pra më datë 4/7/2019 Edi Rama ka ditëlindjen. Edi Rama kryeministër u bëfsh edhe 100 vjeç. Ardi Durrës,”-shprehet Ardi.

Edhe pse kryeministri nuk është politikani i tij i preferuar, pasi në vendin e parë qëndron presidenti Ilir Meta, të cilin Rama do ta shkarkojë, Ardi i ka lënë inatet duke e bërë tijën.

Rama për shkak të një samiti ndodhet në Poloni, dhe ndoshta ende nuk e ka marrë videomesazhin.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment